יום ראשון, 14 בינואר 2018

מתנות לכלה - טיפים למתנה אישית לכלה גם בעידן הצ'קים

מתנה לחתונה

מתנה לכלה - ולכל אירועי החתונה

אנו ב- Wedding Gift מאמינים, שגם כיום בעידן שבו מקובל להכניס מעטפות לקופות נעולות בכניסה לאירועי החתונה או אפילו לבצע העברות ישירות לחשבון החתונה, ניתן עם קצת תשומת לב להכין מתנות לכלה שישמחו אותה ביום חתונתה וגם ימים רבים לאחר מכן. מתנה לכלה שתביא לידי ביטוי את יחסכם המיוחד החם והאוהב כלפיה. שיביע את השתתפותכם ביום חגה של הכלה ותקוותכם שאושרה יימשך לעד.
הדרך היפה ביותר הנה להעניק ליקירתכם מתנה לכלה שאתם בחרתם ואתם הכנתם ולהוסיף לה סממנים ייחודיים כגון רקמת איור או שמות ואפילו תוספת של ברכה אישית ברקמה ממוחשבת.
יום החתונה מהווה את פסגת השמחה והאושר של כל זוג בהיכנסו מתחת לחופה. ביום מרגש זה זוכים בני הזוג לממש את אהבתם זה לזו ויוצאים לדרך משותפת חדשה.
התקופה שלפני היום החתונה המרגש רצופה אירועים משמחים גם היא. אירועים אשר בהם מקובל לתת מתנות לכלה. מקובל לחגוג כיום בדרך זאת או אחרת את האירוסין. גם באירוע זה זוכים קרובי הכלה ואוהביה להעניק מתנות לכלה. מתנות המלוות בדרך כלל את הענקת טבעת האירוסין לכלה, על ידי בחיר ליבה.
אירוע נוסף שאותו נהגו לחגוג בעבר רק על פי מסורות של עדות מסוימות, ואולם כיום הוא נחוג על ידי רבות מן הכלות ומשפחותיהן, הוא אירוע החינה. גם באירועי החינה זוכה הכלה למתנות ייחודיות. מתנות לכלה ניתן להכין מראש כך שיהיו שונות מכל מתנה אחרת שהכלה תקבל.
לקראת יום החתונה נוהגים המוזמנים להכין ברכות ולעתים אפילו ללא ברכות להכניס צ'ק למעטפה ולשלשלה לקופה בכניסה לאירוע. זהו מנהג מקובל כיום והוא מעורר רגשות תודה אצל בני הזוג, אולם רגשות תודה אלה גוברים שבעתיים כאשר למתנה זאת מצרפים מתנה לכלה שהוכנו במיוחד לאירוע והושקעו בהכנתן רגשות האהבה שחשים האורחים לכלה.
בעבר היו מתנות לכלה מוכנות באופן ידני בשעות רבות של עמלנות, בנות המשפחה וקרובות הכלה היו מבלות לילות כימים בהכנת בגדי הכלה ואף מתנות שיתלוו אל הכלה בביתה החדש. כיום ניתן להיעזר באתרים ייעודיים ובחנויות המתמחות בכך להכין מתנות לכלה שכוללות פריטים שונים עליהם מוסיפים ברקמה ממוחשבת ואיורים שונים על פי בחירתכם סממנים שייחדו את המתנה לכלה מיתר המתנות ויילוו אותה ימים ארוכים לאחר יום נישואיה.
אנו מכירים גם היום את המצב בו כלה מקבלת מאימא פריטים שונים שהתקבלו על ידי האם כמתנה לכלה ביום חתונתה.

המלצתנו היא שגם כיום אל  תסתפקו בצ'ק כמתנת חתונה אלה פנו לאתר שיאפשר לכם לבחור  ולהכין מתנות לכלה שירגשו אותה ויהוו תוספת משמעותית לאושרה הגדול ביום חתונתה. נציין שכל זאת נכון גם לגבי הכנת מתנות לחינה והכנת מתנות לאירוסין אותן ניתן למצוא לרוב באותו אתר עצמו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה